خانه درباره ما
بازار باتری:

باتری Sunnyway

شرکت سانیوی یکی از بزرگ‌ترین کارخانه‌های تولید باتری در چین بوده که با مارک فازاتل در بازار ایران بسیار رسوخ کرده است.

شرکت Sunnyway Battery یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت‌های تولید کننده باتری در جهان است. محصولات این شرکت که دارای تمامی استانداردهای زیست محیطی اجباری کشور چین و استانداردهای بین المللی UL،CE و VDS و... می‌باشند، در 8 سری 2 ولتی تا 36 ولتی و در بیش از 280 مدل در رنج های 0.5 آمپرساعت تا 3000 آمپرساعت تولید و عرضه می گردند.
علاوه بر استانداردهای فوق الذکر، این شرکت دارای تائیدیه‌های فنی و کیفی از مراکز بزرگ دولتی، مراکز تحقیق و توسعه و یا دانشگاه‌های معتبر چین می‌باشد.

تحقیق و توسعه در Sunnyway
بیش از 40 کارشناس ارشد، فارغ‌التحصیل از دانشگاه‌های معتبر چین، با بیش از 10 سال تجربه در زمینه باتری در این شرکت مشغول فعالیت بوده که مقالات بسیاری را نیز در ارتباط با باتری منتشر نموده‌اند.
Sunnyway هر ساله بیش از 650/000 دلار در بخش تحقیق و توسعه (R&D) سرمایه‌گذاری نموده و با دانشگاه‌های معتبری چون Wuhan،Hearbin،Huanan و… در این زمینه همکاری داشته و تاکنون بیش از 10 اختراع در ارتباط با تکنولوژی و تکنیک‌های تولید باتری به ثبت رسانده است. مهندسین بخش تحقیق و توسعه با موسسات و دانشگاه‌های بزرگ در زمینه باتری همکاری نموده و با شناسایی بازار و نیاز مصرف‌کننده، هر ساله بیش 30 مدل باتری جدید تولید نموده است.

بازار باتری های سیلد اسید Sunnyway
بازار Sunnyway شامل%20 بازار داخلی و%80 تجارت با 50 کشور دیگر از جمله آمریکا، برزیل، انگلیس، ایتالیا، اسپانیا، آلمان، سوئد، هلند، ایران، کره، تایلند، آفریقای جنوبی و… می‌باشد. همچنین مشتریان اصلی شرکت‌های Amerson، Tyco، Delta، Europa، Steren، SAMSUNG، China mobile، China telecom، China unicom، راه‌آهن چین و… می‌باشند.

تولیدات این شرکت بیش از 18 میلیون باتری در انواع مختلف سیلد‌اسید (SLA) و صادرات آن بیش از 110 میلیون دلار آمریکا در سال 2008 بوده است.
کاربرد این باتری‌ها 35% برای UPS, 15% برای انرژی خورشید، 10% برق اضطراری و هشداردهنده‌ها و سیستم‌های حفاظتی و 10% نیز برای سایر مصارف می‌باشد.

کنترل کیفیت Sunnyway

  • اشتغال 118 کارمند تمام وقت در بخش کنترل کیفیت
  • مجهز به 25 مجموعه ماشین‌های تست و آنالیز تجهیزات
  • دارای گواهینامه ISO9001:2000 و TUV 1999
  • دارای گواهینامه CE و UL برای باتری‌های سیلد‌اسید (SLA) و گذراندن VDS در فوریه 2005 در آلمان
  • وجود بخش کنترل کیفیت در هر مرحله از تولید
  • دارای مرکز آموزش کیفیت که در آن پرسنل به صورت ماهیانه آموزش می‌بینند
  • بهینه سازی سطح کیفیت باتری‌های سیلداسید به صورت روزانه

 

فاراتل و Sunnyway و استانداردها
فاراتل نماینده انحصاری شرکت Sunnyway در ایران است که باتری‌های سیلد‌اسید را با مارک و لوگوی فاراتل به بازار عرضه کرده و تمامی باتری‌ها را به مدت یکسال پس از فروش گارانتی و ضمانت می‌نماید.

 

برگرفته از وب سایت رسمی فاراتل

 

پایان پیام
مطالب برگزیده
بحث و تبادل نظر
نظر دهید
انصراف
ثبت‌نام در خبرنامه همورا
تلاش می‌کنیم ماهیانه اطلاعات خوبی را برای شما ارسال کنیم.
بر من پا گذاشتی کوبیده‌تر سخت‌تر محکم‌تر شدم، تابیدی به من، آب شدم... (شهاب مقربین )